Predstavujeme nový sušič OPTIMAL DRY A WHITE GOLD – KLIMAVEX blog

Predstavujeme nový sušič OPTIMAL DRY A WHITE GOLD

Talianska spoločnosť Vortice rozširuje svoj sortiment zariadení z rady sušičov rúk. Štyri sušiče z rady OPTIMAL DRY dopĺňa novinka v svetlo chrómovom prevedení so zrkadlovým povrchom – OPTIMAL DRY AUTOMATIC WHITE GOLD.

 

Ide o automatický model, ktorý upúta nielen svojimi vynikajúcimi vlastnosťami, ako vysokým vzduchovým výkonom, nízkou spotrebou energie a vysokým krytím (IPX4 – ochrana proti striekajúcej vode), ale taktiež atraktívnym a elegantným dizajnom. Jeho súčasťou je zabudovaný infračervený senzor, reagujúci na prítomnosť rúk vo vzdialenosti 0-35cm (podľa nastavenia) a poistka proti vandalizmu, ktorá automaticky zastaví sušič pri zablokovaní výfukovej časti alebo nasávacej mriežky.

Dlhodobú a spoľahlivú prevádzku zaisťuje prachový filter, ktorý chráni vnútorné komponenty a znižuje potrebu údržby. Telo sušiča je vyrobené z anti–UV ABS umelej hmoty, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou a dlhoročnou farebnou stálosťou. Všetky modely sú vybavené indukčným motorom so zabudovanou tepelnou poistkou.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments