Dizajnový ventilátor PUNTO EVO FLEXO – KLIMAVEX blog

Dizajnový ventilátor PUNTO EVO FLEXO

Taliansky výrobca špičkových ventilátorov uvádza na trh ďalšiu novinku z rady odsávacích ventilátorov do domácností a stredných komerčných objektov – PUNTO EVO FLEXO.

Tento ventilátor zaujme nielen svojou extrémne nízkou hlučnosťou a vysokým krytím (certifikované krytie IP45 – ochrana proti tryskajúcej vode), ale aj nízkou spotrebou energie a elegantným dizajnom. Nízku hlučnosť pri súčasnom udržaní vysokého vzduchového výkonu dosahuje vďaka použitiu špeciálne tvarovanej vrtule s diagonálne umiestnenými lopatkami v kombinácii s usmerňovačom nasávaného vzduchu pre zníženie turbulencie.

Všetky modely majú zabudovanú krídlovú spätnú klapku a sú vybavené jednootáčkovým motorom, ktorý je štandardne vybavený guľôčkovými ložiskami pre zabezpečenie vyše 30 000 hodín bezporuchovej prevádzky).

V ponuke sú dve verzie týchto ventilátorov, štandard (LL) a so základným časovačom (LL T). Výhodou tohto ventilátora je flexibilita a jednoduchosť montáže v akejkoľvek polohe na stenu alebo do stropu s možnosťou pripojenia na potrubie s priemerom 100mm (model MEX 100/4“) alebo 120mm (model MEX 120/5“). Telo ventilátora je vyrobené z anti-UV ABS umelej hmoty, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou a dlhoročnou farebnou stálosťou.

Dokumenty na stiahnutie

Produktový katalóg

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments