NOVÉ nízkohlučné potrubné ventilátory Vortice LINEO QUIET – KLIMAVEX blog

NOVÉ nízkohlučné potrubné ventilátory Vortice LINEO QUIET

Talianska spoločnosť Vortice, ktorá sa špecializuje na produkty zaisťujúce vyšší komfort pre používateľov (vetranie, čistenie vzduchu, výrobky pre hygienu), uviedla na trh nové nízkohlučné potrubné ventilátory
LINEO QUIET s AC a EC motormi.

Rad LINEO QUIET s AC a EC motormi sa vyznačuje použitím špeciálne tvarovaných komponentov a hlukovo-izolačného materiálu, ktorý je plne integrovaný do opláštenia a optimalizovaný na minimalizáciu emisií hluku ventilátora do okolia. Vysokoúčinný motor, prepracovaný profil vrtule, vylepšený usmerňovač prietoku a korektor prietoku ogiválneho tvaru, pracujú v dokonalej synergii, čím optimalizujú prúdenie vzduchu vo ventilátore, redukujú prítomnosť turbulencií, maximalizujú výkon, zvyšujú účinnosť a dokonale minimalizujú hlučnosť.

Výrobky radu LINEO QUIET s AC motorom sú v závislosti od veľkosti vybavené  2-otáčkovými alebo 3-otáčkovými motormi. Ich hmotnosť sa pohybuje od 3,6kg do 28,3kg.

Produkty radu LINEO QUIET ES sa líšia od radu LINEO QUIET použitím vysokoúčinných elektronicky riadených 2-otáčkových EC motorov (s nízkou spotrebou). Jednotlivé otáčky možno nastaviť pri inštalácii. Alternatívne môžu pracovať ako 1-otáčkové, s riadením výkonu cez signál 0-10V.

Spoznajte výhody a jednoduchosť montáže týchto výkonných nízkohlučných potrubných ventilátorov, využívajúcich špičkové technológie útlmu hluku (usmerňovač a ogiválny korektor prietoku vzduchu, tlmiče na báze Helmholtzovho rezonátora, konvergentné a divergentné elementy):

Viac informácií o ventilátoroch LINEO QUIET sa dozviete u našich obchodníkov alebo sa môžete dočítať v priloženom katalógu. S výberom vhodného ventilátora vám radi pomôžeme.

Na stiahnutie: KATALÓG LINEO QUIET

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments